Aston Martin İstanbul’da Açacağı Showroomla Türkiye Pazarına Giriyor.

21 Ekim 2010
Aston Martin, şirketin devam eden yeni ve gelişmekte olan pazarlardaki bayilik ağının büyütülmesi planları çerçevesinde Borusan Otomotiv ile Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor.
Istanbul’un merkezinde yer alan Dolmabahçe Süzer Plaza’da, Borusan Otomotiv’in ortaklığıyla açılacak olan yeni showroom’un resmi açılışı Ocak 2011’de yapılacak. Borusan Otomotiv ve Aston Martin arasındaki işbirliğini açıklamak üzere bugün yapılan basın toplantısına, Borusan Holding CEO’su Agah Uğur, Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız ve Aston Martin üst yönetimi birlikte katıldılar.
Ortaklığı yorumlayan Aston Martin CCO’su Michael van der Sande, “Türkiye, Aston Martin markası için yeni bir fırsat ve şansı bize sunuyor. Türkiye’ye açılma kararımız kalite, üstün teknoloji ve yüksek işçilik anlayışının değerini bilen potansiyel müşteri ilgisinin yönlendirmesiyle oldu. Borusan Otomotiv, çok başarılı, yaratıcı ve lüks otomobil segmentinde uzun süreli tecrübeye sahip bir grup. Türkiye’de doğru ortağı seçtiğimize ve beraber çok başarılı bir geleceğimiz olacağına inanıyoruz” dedi.
Borusan Holding CEO’su Agah Uğur konuşmasında “Aston Martin’in güçlü ve benzersiz lüks yorumu bu ülkede güçlü bir müşteri kitlesi oluşturacaktır. Aston Martin markası ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyor; sayıları hızla artan Aston Martin tutkunlarına markanın tarihini, otomobillerini ve deneyimleyebilecekleri zemini sunmaktan mutluyuz” dedi.
430 m2’lik bir alana sahip olan showroom’da, en güncel Aston Martin modelleri özel olarak eğitilmiş bir ekip tarafından tanıtılacak.
Aston Martin İstanbul’a gelecek olan Aston Martin tutkunları V8 Vantage, DB9, DBS ve yeni dört kapılı spor otomobili Rapide’i inceleyerek, eşsiz bir ürün deneyimine sahip olacaklar. Aston Martin, İstanbul ile dünya çapındaki 128’inci showroomunu açarak bayilik ağını güçlendirmeye devam ediyor.
Daha fazla bilgi ve görsel için, aşağıdaki iletişim detaylarından yararlanıp, internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.astonmartinmedia.com.
Borusan Otomotiv
Özüm Sönmezalp, Marka Müdürü
Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.S.
Tel: +90 212 4120132
e-mail: ozum.sonmezalp@borusanotomotiv.com

Global Medya İletişim:
Janette Green, Marka İletişim Direktörü, Aston Martin Lagonda
Tel: +44 (0)1926 644 444, Email: jgree159@astonmartin.com

Matthew Clarke, Ürün İletişim Müdürü, Aston Martin Lagonda,
Tel: +44 (0)1926 644854, Email: mclark89@astonmartin.com
Sosyal
Twitter
Instagram
Haberdar Ol
Borusan'ın son gelişmeleri ve haberleri almak için aşağıdaki formu doldurunuz.
Borusan’dan e-posta almayı onaylıyorum.
Borusan Holding Logo Borusan Holding Logo
Copyright © 2015 | Bilgi Toplumu Hizmetleri
Copyright © 2015 Borusan Holding FooterLine Bilgi Toplumu Hizmetleri