Gemlikliler Borusan'ın İftar Sofrasında Bir Araya Geldi

05 Haziran 2018


Borusan ve Gemlik Belediyesi işbirliği ile düzenlenen geleneksel halk iftarı 4 Haziran Pazartesi günü gerçekleşti. İftara Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Demircioğlu ve Borusan Holding yöneticileri katıldı. 
 
Türkiye’nin güçlü sanayi kuruluşu Borusan’ın, en önemli üretim alanlarından Gemlik’te her yıl düzenlediği halk iftarı Gemlik 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda binlerce kişiyi bir araya getirdi.
 
Beş binden fazla Gemlikliyi buluşturan iftara Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Demircioğlu, Borusan Grubu yöneticileri, Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş ve Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz katıldı.
 
Kur’an dinletisi ile başlayan iftar, yemek duası ve İncesaz konseri ile devam etti.
 
Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Demircioğlu, iftar öncesi gerçekleştirdiği konuşmada Borusan’ın 44 yıldır Gemlikli olduğuna değinerek, kendini evinde hissettiğinin altını çizdi. Ramazan konuşmasını insan ruhunun muhtelif ihtiyaçlarına ayıran Demircioğlu, “Beslenme ve barınma gibi birincil ihtiyaçlarımızın yanında bugünkü ihtiyaçlarımız temelde psikolojik. Çünkü gelişmek, ülkenin daha çok okulu, daha çok hastanesi, daha çok fabrikası olunca bitmiyor. İnsanın ruhunun gelişmesi lazım. Bu da ancak sürekli merak etme ve öğrenme ihtiyacımızın karşılanmasıyla olur” dedi.
Sosyal
Twitter
Instagram
Haberdar Ol
Borusan'ın son gelişmeleri ve haberleri almak için aşağıdaki formu doldurunuz.
Borusan’dan e-posta almayı onaylıyorum.
Borusan Holding Logo Borusan Holding Logo
Copyright © 2015 | Bilgi Toplumu Hizmetleri
Copyright © 2015 Borusan Holding FooterLine Bilgi Toplumu Hizmetleri