Borusan Contemporary
Borusan Contemporary Perili Köşk İstanbul, Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu’nu daha geniş kitlelerle buluşturmak ve Türkiye’de çağdaş sanata olan ilgiyi artırmak amacıyla kuruldu. “Ofis müze” yapısıyla Borusan Contemporary, gerek fiziksel ortamı gerek sunduğu ziyaret deneyimiyle ülkemizde kendi alanında öncü olmayı hedefliyor.

Perili Köşk’ün ofis katlarında uzun süredir sergilenen Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu’nun seçkin örnekleri, hafta sonları tüm sanatseverlerin ziyaretine açık. Hafta içi Holding’in ofis işlevini sürdürdüğü binada, hafta sonları koleksiyondan çeşitli seçkilerin yanı sıra, Türkiye’den ve dünyadan önemli küratörlerin oluşturduğu kişisel ve karma sergiler yer alıyor.

Müzenin bir diğer amacı, sergileri, her yaş grubundan çocuk ve yetişkinlere yönelik özel eğitim programları ve söyleşilerle destekleyerek Türkiye’nin kültür ve sanat ortamına katkıda bulunmak.

Butiği ve şık kafeteryası ile Borusan Contemporary, Türkiye’de sanatseverlere tam donanımlı ve eşsiz bir müze deneyimi sunuyor.

www.borusancontemporary.com
Sosyal
Twitter
Instagram
Haberdar Ol
Borusan'ın son gelişmeleri ve haberleri almak için aşağıdaki formu doldurunuz.
Borusan’dan e-posta almayı onaylıyorum.
Borusan Holding Logo Borusan Holding Logo
Copyright © 2015 | Bilgi Toplumu Hizmetleri
Copyright © 2015 Borusan Holding FooterLine Bilgi Toplumu Hizmetleri